Aikuisurheiluliiton SM-vauhdittomat hypyt

Sunnuntaina 15.1.2017 klo 11 alkaen Hipposhalli Jyväskylä
Osoite: Kuntoportti 3, 40700 Jyväskylä

Sarjat: miehet ja naiset 30:sta alkaen viiden vuoden välein
Lajit: miehet ja naiset: vauhditon pituus, vauhditon korkeus ja vauhditon 3-loikka

TULOKSET

AIKATALU
päivitetty 6.1.2017

Klo 11:00 11:50 12:40 13:30 14:20 15:10 16:00
               
Paikka 1 Pituus M50-55 Pituus N70+ Pituus M30-35 Pituus M45 3-loikka M30-35 3-loikka M45-50 3-loikka N45
  (15 hyppääjää) (11 hyppääjää) (12 hyppääjää) (10 hyppääjää) (9 hyppääjää) (16 hyppääjää) (8 hyppääjää)
               
Paikka 2 Pituus M60 Pituus M75+ Pituus N40 Pituus N45 3-loikka M55-60 3-loikka N60-65 3-loikka N50-55
  (14 hyppääjää) (13 hyppääjää) (11 hyppääjää) (8 hyppääjää) (16 hyppääjää) (13 hyppääjää) (11 hyppääjää)
               
Paikka 3 Pituus M70 3-loikka M70 Pituus M40 3-loikka M40 3-loikka N40 3-loikka M75+ 3-loikka M65
  (13 hyppääjää) (10 hyppääjää) (14 hyppääjää) (11 hyppääjää) (10 hyppääjää) (13 hyppääjää) (17 hyppääjää)
               
Paikka 4 Pituus N60-65 Pituus M65 Pituus N50-55 Pituus N30-35 3-loikka N30-35 3-loikka N70+  
  (12 hyppääjää) (17 hyppääjää) (11 hyppääjää) (16 hyppääjää) (13 hyppääjää) (10 hyppääjää)  
               
             
Klo 11:00 11:50 12:20 12:40 13:30 14:30  
               
Korkeus 1 Korkeus M30-40   Korkeus M50-55   Korkeus M75+ Korkeus M70  
  (14 hyppääjää)   (10 hyppääjää)   (11 hyppääjää) (8 hyppääjää)  
               
Korkeus 2 Korkeus N30-35   Korkeus N60-65   Korkeus N70+ Korkeus N45-55  
  (11 hyppääjää)   (7 hyppääjää)   (8 hyppääjää) (10 hyppääjää)  
               
Korkeus 3 Korkeus N40 Korkeus M45   Korkeus M60 Korkeus M65    
  (9 hyppääjää) (5 hyppääjää)   (7 hyppääjää) (11 hyppääjää)    
               
               
Koonti ikäluokittain:        
  Pituus Korkeus 3-loikka        
N30 13:30 11:00 14:20        
N35 13:30 11:00 14:20        
N40 12:40 11:00 14:20        
N45 13:30 14:30 16:00        
N50 12:40 14:30 16:00        
N55 12:40 14:30 16:00        
N60 11:00 12:20 15:10        
N65 11:00 12:20 15:10        
N70+ 11:50 13:30 15:10        
M30 12:40 11:00 14:20        
M35 12:40 11:00 14:20        
M40 12:40 11:00 13:30        
M45 13:30 11:50 15:10        
M50 11:00 12:20 15:10        
M55 11:00 12:20 14:20        
M60 11:00 12:40 14:20        
M65 11:50 13:30 16:00        
M70 11:00 14:30 11:50        
M75+ 11:50 13:30 15:10        
               
INFOA:              
Aikataulu on tiukka, joten varaudu pieniin viivytyksiin. Huolehdi, että olet itse suorituspaikalla ajoissa!
Kisa voidaan laittaa aikataulua aikaisemmin käyntiin, jos kaikki urheilijat ovat paikalla ja saaneet verryttelyn tehtyä.
Kaksi verryttelykierrosta hyppyjärjestyksen mukaisessa järjestyksessä. Hyppyjärjestys näkyvillä tulostaulun takana ennakkoon.

ILMOITTAUTUMINEN
Ilmoittautuminen torstaihin 5.1.2017 klo 24 mennessä sähköpostilla: toimisto@jku.fi
tai kirjallisesti: Jyväskylän Kenttäurheilijat, Kuntoportti 3, 40700 Jyväskylä
Ilmoittautumisessa mainittava sukunimi, etunimi, syntymäaika (täydellinen), sarja, seura, seuran virallinen lyhenne ja laji/lajit.

Osallistumisoikeus on SAUL:n jäsenseurojen jäsenillä tai henkilöjäsenillä.

Osallistumismaksu 5 euroa / urheilija + 12 euroa/laji, maksetaan ilmoittautumispäivään 5.1.2017 mennessä tilille FI47 5089 0540 0703 59. Kirjoita maksun viestikenttään SAUL vauhdittomat, kilpailijan nimi ja seura.
Osallistumismaksua ei uuden säännön mukaan palauteta. 5 euron rekisteröintimaksu astuu voimaan 1.1.2017 (SAUL hallituksen päätös). Maksusuoritus ei ole virallinen ilmoittautuminen.

Osallistuminen on varmistettava 1 h (60 min.) ennen ensimmäisen lajin alkua. Jälki-ilmoittautumisia ei hyväksytä.

Kilpailijat kilpailevat omalla vastuullaan.

Lisätietoa:
JKU:n toimisto: toimisto@jku.fi, puh 014-218031, http://www.jku.fi/sm-vauhdittomat

Tervetuloa!

JYVÄSKYLÄN KENTTÄURHEILIJAT

ILMOITTAUTUNEET

M30 Korkeus
370 Juha Korhonen Kuopion Vipinä
491 Jussi Mäkitervo Jyväskylän Kenttäurheilijat
M30 Pituus
328 Kari Pekka Heinonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
360 Jukka Kivimäki Laukaan Urheilijat
370 Juha Korhonen Kuopion Vipinä
491 Jussi Mäkitervo Jyväskylän Kenttäurheilijat
M30 Kolmiloikka
370 Juha Korhonen Kuopion Vipinä
491 Jussi Mäkitervo Jyväskylän Kenttäurheilijat
M35 Korkeus
372 Kari Koskela Hyvinkään Seudun Urheilijat
401 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
413 Heikki Paananen Jyväskylän Kenttäurheilijat
420 Antti Pitkänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
442 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
447 Teemu Salminen Toijalan Vauhti
M35 Pituus
340 Miika Hytönen Haukivuoren Kisailijat
372 Kari Koskela Hyvinkään Seudun Urheilijat
378 Pasi Kytölä Kunto-Pirkat
382 Petri Lauronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
401 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
418 Lauri Pirttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
420 Antti Pitkänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
442 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
447 Teemu Salminen Toijalan Vauhti
M35 Kolmiloikka
372 Kari Koskela Hyvinkään Seudun Urheilijat
378 Pasi Kytölä Kunto-Pirkat
382 Petri Lauronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
401 Tero Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
418 Lauri Pirttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
420 Antti Pitkänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
442 Juha Saarisilta Jyväskylän Kenttäurheilijat
447 Teemu Salminen Toijalan Vauhti
M40 Korkeus
309 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
342 Petteri Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
383 Harri Leivonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
422 Mika Polku Virtain Urheilijat
441 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
444 Jari Salin Toijalan Vauhti
451 Matti Saunanen Ikaalisten Urheilijat
M40 Pituus
309 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
332 Mika Hemmilä Kunto-Pirkat
342 Petteri Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
354 Teemu Kejonen Muuramen Yritys
383 Harri Leivonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
406 Tomi Nissinen Muuramen Yritys
422 Mika Polku Virtain Urheilijat
427 Mika Pylvänen Jyväskylän Kenttäurheilijat
441 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
444 Jari Salin Toijalan Vauhti
451 Matti Saunanen Ikaalisten Urheilijat
470 Juha Tamper Taipalsaaren Veikot
477 Samsa Tuikka Jyväskylän Kenttäurheilijat
482 Ilpo Viitala Laukaan Urheilijat
M40 Kolmiloikka
309 Henry Andberg Helsingin Kisa-Veikot
332 Mika Hemmilä Kunto-Pirkat
342 Petteri Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
354 Teemu Kejonen Muuramen Yritys
383 Harri Leivonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
406 Tomi Nissinen Muuramen Yritys
422 Mika Polku Virtain Urheilijat
427 Mika Pylvänen Jyväskylän Kenttäurheilijat
441 Tomi Ryynänen Kunto-Pirkat
444 Jari Salin Toijalan Vauhti
470 Juha Tamper Taipalsaaren Veikot
M45 Korkeus
345 Harri Jores Mäntsälän Urheilijat
351 Raimo Kandelin Turun Urheiluliitto
373 Aki Kujanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
484 Tuukka Vuorinen Äänekosken Urheilijat
487 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
M45 Pituus
304 Mika Ahomäki Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
345 Harri Jores Mäntsälän Urheilijat
351 Raimo Kandelin Turun Urheiluliitto
365 Mikko Koli Jyväskylän Kenttäurheilijat
367 Jari Konola Valkeakosken Haka
373 Aki Kujanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
432 Marko Rajasaari Porin Urheiluveteraanit
440 Ari Ruuti Jyväskylän Kenttäurheilijat
484 Tuukka Vuorinen Äänekosken Urheilijat
487 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
M45 Kolmiloikka
304 Mika Ahomäki Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
345 Harri Jores Mäntsälän Urheilijat
351 Raimo Kandelin Turun Urheiluliitto
365 Mikko Koli Jyväskylän Kenttäurheilijat
367 Jari Konola Valkeakosken Haka
373 Aki Kujanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
432 Marko Rajasaari Porin Urheiluveteraanit
440 Ari Ruuti Jyväskylän Kenttäurheilijat
484 Tuukka Vuorinen Äänekosken Urheilijat
487 Tero Willamo Helsingin Kisa-Veikot
M50 Korkeus
334 Teijo Hietanen Kunto-Pirkat
366 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
369 Petri Korander Vihdin Urheiluveteraanit
421 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
M50 Pituus
334 Teijo Hietanen Kunto-Pirkat
338 Mika Huhta Jyväskylän Kenttäurheilijat
339 Tommi Huotilainen Parikkalan Urheilijat
366 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
369 Petri Korander Vihdin Urheiluveteraanit
419 Marko Pirttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
421 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
446 Veli Salmi Savonlinnan Jyry
M50 Kolmiloikka
338 Mika Huhta Jyväskylän Kenttäurheilijat
339 Tommi Huotilainen Parikkalan Urheilijat
366 Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit
369 Petri Korander Vihdin Urheiluveteraanit
416 Esa Paukku Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
421 Kari Pohjola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
M55 Korkeus
307 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
313 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
320 Harri Hagfors Muuramen Yritys
330 Jukka Heinänen Vihdin Urheiluveteraanit
343 Jari Jaakkola Helsingin Kisa-Veikot
426 Juha Puustinen Kangasniemen Kalske
M55 Pituus
301 Jouni Aalto Kunto-Pirkat
307 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
313 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
320 Harri Hagfors Muuramen Yritys
343 Jari Jaakkola Helsingin Kisa-Veikot
388 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
426 Juha Puustinen Kangasniemen Kalske
M55 Kolmiloikka
301 Jouni Aalto Kunto-Pirkat
307 Harri Alatupa Jyväskylän Kenttäurheilijat
313 Reijo Erkkilä Kangasniemen Kalske
343 Jari Jaakkola Helsingin Kisa-Veikot
388 Atte Lähdekorpi Forssan Salama
426 Juha Puustinen Kangasniemen Kalske
M60 Korkeus
333 Eero Herajärvi Helsingin Kisa-Veikot
352 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
407 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
412 Hannu Oksanen Ikaalisten Urheilijat
431 Timo Rajamäki Ikaalisten Urheilijat
438 Olavi Roivainen Saloisten Salama
452 Markku Savola Sulkavan Urheilijat -41
M60 Pituus
333 Eero Herajärvi Helsingin Kisa-Veikot
341 Erkki Immonen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
352 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
364 Aimo Kolehmainen Kivijärven Kivekkäät
386 Pentti Luiro Saloisten Salama
387 Hannu Lundberg Varkauden Kenttä-Veikot
405 Jouko Nikula Kunto-Pirkat
407 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
412 Hannu Oksanen Ikaalisten Urheilijat
428 Raino Pyykönen Kajaanin Kipinä
431 Timo Rajamäki Ikaalisten Urheilijat
438 Olavi Roivainen Saloisten Salama
452 Markku Savola Sulkavan Urheilijat -41
469 Pentti Tamminen LahtiSport 35+
M60 Kolmiloikka
333 Eero Herajärvi Helsingin Kisa-Veikot
341 Erkki Immonen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
352 Simo Kangastie Kunto-Pirkat
386 Pentti Luiro Saloisten Salama
387 Hannu Lundberg Varkauden Kenttä-Veikot
405 Jouko Nikula Kunto-Pirkat
407 Pertti Nousiainen Kunto-Pirkat
431 Timo Rajamäki Ikaalisten Urheilijat
438 Olavi Roivainen Saloisten Salama
469 Pentti Tamminen LahtiSport 35+
M65 Korkeus
310 Keijo Anttonen Toijalan Vauhti
311 Antti Autere Kunto-Pirkat
355 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
377 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
384 Tapani Leppälä Kunto-Pirkat
389 Pekka Makkonen Joensuun Kataja
403 Rauno Möttönen Kunto-Pirkat
437 Antti Rissanen Hyvinkään Seudun Urheilijat
459 Reino Sonninen Lapinlahden Veto
463 Reijo Sundell Vihdin Urheiluveteraanit
476 Juhani Tikkalahti Evijärven Urheilijat
M65 Pituus
310 Keijo Anttonen Toijalan Vauhti
311 Antti Autere Kunto-Pirkat
323 Kauko Hakkarainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
329 Tapio Heinonen LahtiSport 35+
347 Jukka Järvenpää Jyväskylän Kenttäurheilijat
355 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
357 Tapio Keski-Petäjä Jyväskylän Kenttäurheilijat
375 Lasse Kyrö Helsingin Kisa-Veikot
377 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
389 Pekka Makkonen Joensuun Kataja
391 Antti Mero Jyväskylän Kenttäurheilijat
403 Rauno Möttönen Kunto-Pirkat
437 Antti Rissanen Hyvinkään Seudun Urheilijat
459 Reino Sonninen Lapinlahden Veto
463 Reijo Sundell Vihdin Urheiluveteraanit
467 Seppo Taivassalo Kunto-Pirkat
476 Juhani Tikkalahti Evijärven Urheilijat
M65 Kolmiloikka
302 Ari Aartola Helsingin Kisa-Veikot
310 Keijo Anttonen Toijalan Vauhti
311 Antti Autere Kunto-Pirkat
323 Kauko Hakkarainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
329 Tapio Heinonen LahtiSport 35+
347 Jukka Järvenpää Jyväskylän Kenttäurheilijat
355 Risto Kemppainen Vihdin Urheiluveteraanit
357 Tapio Keski-Petäjä Jyväskylän Kenttäurheilijat
375 Lasse Kyrö Helsingin Kisa-Veikot
377 Kalevi Kytölä Kunto-Pirkat
389 Pekka Makkonen Joensuun Kataja
391 Antti Mero Jyväskylän Kenttäurheilijat
437 Antti Rissanen Hyvinkään Seudun Urheilijat
459 Reino Sonninen Lapinlahden Veto
463 Reijo Sundell Vihdin Urheiluveteraanit
467 Seppo Taivassalo Kunto-Pirkat
476 Juhani Tikkalahti Evijärven Urheilijat
M70 Korkeus
305 Antti Alarotu Hämeenlinnan Tarmo
306 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
322 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
346 Viljo Juntunen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
374 Heikki Kuulasmaa Vieremän Koitto
415 Kalevi Partti Kangasniemen Kalske
449 Raimo Salonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
468 Tauno Talonen Oulun Ikiliikkujat
M70 Pituus
305 Antti Alarotu Hämeenlinnan Tarmo
306 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
318 Reino Eskelinen Iisalmen Visa
322 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
346 Viljo Juntunen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
348 Lauri Järvinen Kalajoen Junkkarit
374 Heikki Kuulasmaa Vieremän Koitto
410 Olavi Ohranen Harjun Urheilijat -82
415 Kalevi Partti Kangasniemen Kalske
429 Erkki Raiskinen Kunto-Pirkat
449 Raimo Salonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
450 Antero Saunanen Ikaalisten Urheilijat
468 Tauno Talonen Oulun Ikiliikkujat
M70 Kolmiloikka
306 Kalevi Alatalo Saloisten Salama
322 Tuomo Hakala Jyväskylän Kenttäurheilijat
346 Viljo Juntunen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
348 Lauri Järvinen Kalajoen Junkkarit
410 Olavi Ohranen Harjun Urheilijat -82
415 Kalevi Partti Kangasniemen Kalske
449 Raimo Salonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
450 Antero Saunanen Ikaalisten Urheilijat
466 Harri Suominen Muuramen Yritys
468 Tauno Talonen Oulun Ikiliikkujat
M75 Korkeus
312 Stig Bäcklund Isnäs Start
319 Aarne Haapala Laihian Luja
473 Veikko Tarkkio Vihdin Urheiluveteraanit
481 Kunto Viiru Kajaanin Kipinä
M75 Pituus
312 Stig Bäcklund Isnäs Start
319 Aarne Haapala Laihian Luja
344 Martti Jaatinen Sporttiveteraanit
462 Lauri Stöd LahtiSport 35+
481 Kunto Viiru Kajaanin Kipinä
M75 Kolmiloikka
312 Stig Bäcklund Isnäs Start
319 Aarne Haapala Laihian Luja
344 Martti Jaatinen Sporttiveteraanit
381 Veikko Lastumäki Euran Raiku
462 Lauri Stöd LahtiSport 35+
478 Toivo Vainio Harjun Urheilijat -82
481 Kunto Viiru Kajaanin Kipinä
M80 Korkeus
325 Oiva Hauhia LahtiSport 35+
326 Juhani Haurunen LahtiSport 35+
445 Aimo Salmi Laihian Luja
460 Martti Soulanto Savonlinnan Jyry
489 Erkki Yli-Malmi Hämeenlinnan Tarmo
M80 Pituus
326 Juhani Haurunen LahtiSport 35+
445 Aimo Salmi Laihian Luja
460 Martti Soulanto Savonlinnan Jyry
465 Aulis Suominen Siikaisten Sisu
489 Erkki Yli-Malmi Hämeenlinnan Tarmo
M80 Kolmiloikka
326 Juhani Haurunen LahtiSport 35+
445 Aimo Salmi Laihian Luja
465 Aulis Suominen Siikaisten Sisu
M85 Korkeus
359 Raimo Kietäväinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
458 Terho Solja Vihdin Urheiluveteraanit
M85 Pituus
359 Raimo Kietäväinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
458 Terho Solja Vihdin Urheiluveteraanit
M85 Kolmiloikka
359 Raimo Kietäväinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
458 Terho Solja Vihdin Urheiluveteraanit
M90 Pituus
443 Aatos Sainio Kunto-Pirkat
M90 Kolmiloikka
443 Aatos Sainio Kunto-Pirkat
N30 Korkeus
314 Sari Erkkilä Kangasniemen Kalske
315 Hannele Eronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
361 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
368 Miia Konttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
464 Annika Suominen Vihdin Urheiluveteraanit
N30 Pituus
314 Sari Erkkilä Kangasniemen Kalske
315 Hannele Eronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
361 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
368 Miia Konttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
400 Jennika Mäkinen Isnäs Start
464 Annika Suominen Vihdin Urheiluveteraanit
471 Tiia Taponen LahtiSport 35+
486 Anita Väänänen Lappajärven Veikot
N30 Kolmiloikka
314 Sari Erkkilä Kangasniemen Kalske
315 Hannele Eronen Jyväskylän Kenttäurheilijat
361 Anne Kivivuori Viitasaaren Viesti
368 Miia Konttinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
464 Annika Suominen Vihdin Urheiluveteraanit
471 Tiia Taponen LahtiSport 35+
486 Anita Väänänen Lappajärven Veikot
N35 Korkeus
317 Ella Eskelinen LahtiSport 35+
327 Katja Hautaniemi LahtiSport 35+
385 Paula Leskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
395 Vilma Moilanen Jyväskylän Kenttäurheilijat
448 Hanni Salo Jyväskylän Kenttäurheilijat
456 Johanna Sirviö Vampulan Urheilijat
N35 Pituus
317 Ella Eskelinen LahtiSport 35+
321 Maija Hakala LahtiSport 35+
327 Katja Hautaniemi LahtiSport 35+
349 Reeta Jääskeläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
358 Sanna Ketomäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
380 Hannamari Lankila Jyväskylän Kenttäurheilijat
385 Paula Leskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
448 Hanni Salo Jyväskylän Kenttäurheilijat
N35 Kolmiloikka
317 Ella Eskelinen LahtiSport 35+
321 Maija Hakala LahtiSport 35+
327 Katja Hautaniemi LahtiSport 35+
349 Reeta Jääskeläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
385 Paula Leskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
448 Hanni Salo Jyväskylän Kenttäurheilijat
N40 Korkeus
335 Sanna Hillberg Kunto-Pirkat
336 Jonna Holkeri LahtiSport 35+
390 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
399 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
425 Marika Puolimatka Vehmaisten Urheilijat
434 Tiina Rautakorpi Helsingin Kisa-Veikot
457 Sonia Solismaa Jyväskylän Kenttäurheilijat
472 Hanna Tarkiainen Hyvinkään Seudun Urheilijat
490 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
N40 Pituus
335 Sanna Hillberg Kunto-Pirkat
336 Jonna Holkeri LahtiSport 35+
379 Susanna Lahti-Luopa Jalasjärven Jalas
390 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
399 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
425 Marika Puolimatka Vehmaisten Urheilijat
434 Tiina Rautakorpi Helsingin Kisa-Veikot
436 Maija Rintala Jyväskylän Kenttäurheilijat
457 Sonia Solismaa Jyväskylän Kenttäurheilijat
472 Hanna Tarkiainen Hyvinkään Seudun Urheilijat
490 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
N40 Kolmiloikka
335 Sanna Hillberg Kunto-Pirkat
379 Susanna Lahti-Luopa Jalasjärven Jalas
390 Anette Mehtälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
399 Tuire Mäki Jyväskylän Kenttäurheilijat
425 Marika Puolimatka Vehmaisten Urheilijat
434 Tiina Rautakorpi Helsingin Kisa-Veikot
436 Maija Rintala Jyväskylän Kenttäurheilijat
457 Sonia Solismaa Jyväskylän Kenttäurheilijat
472 Hanna Tarkiainen Hyvinkään Seudun Urheilijat
490 Anne Yli-Olli Jyväskylän Kenttäurheilijat
N45 Korkeus
324 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
337 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
356 Johanna Kerilahti LahtiSport 35+
362 Minna Koivuniemi Vihdin Urheiluveteraanit
453 Jaana Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
455 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
488 Kirsi Yijälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
N45 Pituus
324 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
337 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
356 Johanna Kerilahti LahtiSport 35+
362 Minna Koivuniemi Vihdin Urheiluveteraanit
414 Sari Paananen Jyväskylän Kenttäurheilijat
453 Jaana Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
455 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
488 Kirsi Yijälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
N45 Kolmiloikka
324 Virpi Hannuksela Kunto-Pirkat
337 Riikka Honkanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
356 Johanna Kerilahti LahtiSport 35+
362 Minna Koivuniemi Vihdin Urheiluveteraanit
414 Sari Paananen Jyväskylän Kenttäurheilijat
453 Jaana Siekkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
455 Katja Sillgren Jyväskylän Kenttäurheilijat
488 Kirsi Yijälä Jyväskylän Kenttäurheilijat
N50 Korkeus
430 Marita Rajala LahtiSport 35+
N50 Pituus
376 Mari Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
411 Jaana Ojala Lappajärven Veikot
430 Marita Rajala LahtiSport 35+
461 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
N50 Kolmiloikka
376 Mari Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat
411 Jaana Ojala Lappajärven Veikot
430 Marita Rajala LahtiSport 35+
461 Kirsi Spoof-Tuomi Jyväskylän Kenttäurheilijat
N55 Korkeus
409 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
480 Tuija Varsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
N55 Pituus
331 Tuija Helander Euran Raiku
350 Tarja Kailajärvi Kunto-Pirkat
392 Maija-Liisa Mertanen Vihdin Urheiluveteraanit
396 Teija Murtomäki LahtiSport 35+
409 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
479 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
480 Tuija Varsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
N55 Kolmiloikka
331 Tuija Helander Euran Raiku
350 Tarja Kailajärvi Kunto-Pirkat
392 Maija-Liisa Mertanen Vihdin Urheiluveteraanit
396 Teija Murtomäki LahtiSport 35+
409 Anne Nurmi Helsingin Kisa-Veikot
479 Anne Vakkala Kunto-Pirkat
480 Tuija Varsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
N60 Korkeus
424 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
475 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
N60 Pituus
371 Anneli Korpela Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
424 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
454 Tuula Siekkinen Kuivasjärven Aura
474 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
475 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
N60 Kolmiloikka
371 Anneli Korpela Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
424 Merja Pulkkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
454 Tuula Siekkinen Kuivasjärven Aura
474 Ulla Teittinen Valkealan Kajo
475 Leena Tenhu Jyväskylän Kenttäurheilijat
N65 Korkeus
308 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
393 Marja Metsänkylä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
394 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
408 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
485 Marketta Västi Kuopion Vipinä
N65 Pituus
308 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
393 Marja Metsänkylä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
394 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
398 Marketta Mäki Kunto-Pirkat
408 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
423 Pirkko Povelainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
433 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
N65 Kolmiloikka
308 Tuula Alho Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
393 Marja Metsänkylä Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
394 Anu Mitro Jyväskylän Kenttäurheilijat
398 Marketta Mäki Kunto-Pirkat
408 Toini Nousiainen Kunto-Pirkat
423 Pirkko Povelainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
433 Sisko Rauhala Jyväskylän Kenttäurheilijat
485 Marketta Västi Kuopion Vipinä
N70 Korkeus
316 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
363 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
402 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
417 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
439 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
N70 Pituus
303 Ritva Af Ursin Kunto-Pirkat
316 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
363 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
397 Irmeli Mäihäniemi Kunto-Pirkat
402 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
417 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
439 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
N70 Kolmiloikka
303 Ritva Af Ursin Kunto-Pirkat
316 Rauha Ervalahti Kunto-Pirkat
363 Terhi Kokkonen Jyväskylän Kenttäurheilijat
397 Irmeli Mäihäniemi Kunto-Pirkat
402 Mirja Mäntylä Kunto-Pirkat
417 Helinä Pihlaja Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
439 Sirkka-Liisa Ruuskanen Kuopion Vipinä
N75 Korkeus
353 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
404 Aili Nikkinen Kuopion Vipinä
483 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
N75 Pituus
353 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
404 Aili Nikkinen Kuopion Vipinä
435 Eeva-Liisa Renko Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
483 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
N75 Kolmiloikka
353 Pirjo Karetie Jyväskylän Kenttäurheilijat
435 Eeva-Liisa Renko Etelä-Pohjanmaan Urheiluveter.
483 Kirsti Viitanen Varsinais-Suomen Veteraaniurh.
Menu Title